Jak szybko ocenić czy warto pozwać bank?.

Jeśli odkładasz decyzję o pozwaniu banku bo nie wiesz jak ocenić swoje szanse lub obawiasz się że przygotowanie dokumentów i informacji do analizy zajmie Ci dużo czasu to nic bardziej mylnego.

Po pierwsze nie musisz robić analizy samodzielnie. Zrobimy to za Ciebie i to bezpłatnie. Po drugie do analizy potrzebny jest nam tylko skan umowy z załącznikami i ewentualne aneksów jeśli takie były do umowy zawierane. To o czym należy pamiętać to, że oprócz umowy ważne dla jej oceny są regulaminy, które stanowiły do niej załączniki. Jeśli zdarzyło by się, że z jakiś powodów nie posiadasz umowy lub załączników to w banku bez problemu je uzyskasz.

Jeśli chodzi o analizę to bezpłatnie otrzymasz od nas szczegółowe informacje nie tylko o tym które i dlaczego zapisy umowy są niedozwolone ale także szacunkowe kalkulacje finansowe o jakie kwoty można pozwać bank oraz warunki współpracy.

Jeśli będą potrzebne dodatkowe informacje do oceny czy pozywać bank lub do przygotowania pozwu to pomożemy je uzyskać z banku. Otrzymasz od nas gotowy dokument o wydanie zaświadczenia w którym precyzyjnie wskażemy jakie dokumenty i informacje ma przekazać bank, wystarczy tylko że go podpiszesz i złożysz w dowolnym oddziale swojego banku lub online.

Zatem analiza możliwości pozwania banku nie wymaga czasochłonnego zaangażowania frankowicza oraz jest bezpłatna.